Dodijeljena volonterska priznanja

U srijedu 18. srpnja 2018.g. u prostorijama KIC-a Gospić održana je Završna konferencija projekta „Lokalni volonterski centar Gospić“ u kojem je jedan od suradnika bila i naša udruga. Napominjemo da je nositelj ovog jednogodišnjeg projekta bilo Društvo „Naša djeca“ Grada Gospića, partneri Grad Gospić i Ambidekster klub iz Zagreba, a suradnici udruga „Pčelice“, Likovna udruga „Lika“ i udruga Lička ekološka akcija – LEA.  Naša udruga u projektu je sudjelovala kroz program „Mladi ekolozi Like u akciji“. Nakon kronološkog predstavljanja brojnih aktivnosti projekta od strane voditeljice Tamare Lujić, te  rezultata službene evaluacije koje je izradila doc.dr.sc. Anela Nikčević Milković, u završnom dijelu konferencije predsjednici udruga su svojim članovima podijelili volonterske zahvalnice. Iz naše udruge u volontiranju je sudjelovalo sveukupno 22 člana i volontera sa odrađenih 458 volonterskih sati, a zbog nesebičnog angažmana za najvolontera Ličke ekološke akcije proglašen je Damir Vujnović.

 

About The Author

admin

Comments are closed.